TV stolky

Nábytek z masivního dřeva, to jsou TV stolky s promyšleným řešením pro TV a stereo systémy. Pomocí tohoto vysoce kvalitního multimediálního nábytku vytvoříte dokonalý most mezi technologií a přírodou. Pro mnoho domácností je televize důležitou součástí v obývacím pokoji, kde se schází rodina. Nabízíme televizní stolky, které stojí na podlaze nebo k zavěšení na stěnu. Výhodou TV stolků z masivu je, že jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a díky tomu je nábytek jedinečný, stabilní a odolný. TV stolky z masivu budou v obývacím pokoji pořád na očích.


Valera

TV stolek Valera v sobě nese úžasné spojení kvalitního dubového dřeva s pevnou kovovou konstrukcí. Právě proto s vámi TV stolek Valera zůstane pěkně dlouhou dobu a nikdy vás nezklame. Zvládne unést vše, co si pro něj nachystáte, včetně velké televize se vším jejím příslušným zařízením. Jeho ojedinělý a neotřelý design se bude skvěle hodit do každého vašeho interiéru. A nesmíte zapomenout,že povrch stolu je ručně upraven Osmo olejem (na bázi olejů a vosků). Jedná se o přírodní, zdravotně nezávadný nátěr šetrný k životnímu prostředí.

TV stolek Espina

TV stolek Espina je nejen nádherný estetický kousek, ale je i velmi praktický. Espina je unikátní sjednocení vysoce kvalitního dřeva divokého dubu a skvěle se hodící kovové konstrukce. TV stolek Espina je proveden přesně tak, abyste si na něj mohli postavit velkou televizi, vedle ní např. hrací konzoly a do spodní poličky odložit třeba stolní hry nebo časopisy. Navíc je celý povrch ručně upraven Osmo olejem (na bázi olejů a vosků). Takže se není čemu divit, když vás TV stolek Espina bude těšit hodně dlouhou dobu.

TV stolek Cali

Tento nadčasový TV stolek se skvěle bude hodit do každého vašeho interiéru. Pokud nevíte, jaký televizní stolek hledáte, tak přestaňte s hledáním, protože TV stolek Cali je právě pro vás. Úžasně zaplní váš pokoj a bude ho skvěle dotvářet. Je vyrobený z divokého dubu a má tři odkládací šuplíky, takže se nemusíte bát, že nebudete mít dostatek místa na odkládání potřebného vybavení a příslušenství k vaší televizi.

TV stolek Palmira

Pokud máte rádi jednoduchost a ostré linie, je TV stolek Palmira právě to, co potřebujete. Skvěle odráží vaši lásku pro rovné a jednoduché tvary. Je vyrobený z divokého dubu, který vydrží jakoukoli pro vás potřebnou tíhu a zárověň skvěle odráží vaši lásku k přírodním materiálům. A nesmíte zapomenout, že má tři na pouhý dotyk otevírající se zásuvky.

TV stolek Pasto

TV stolek Pasto si okamžitě zamilujete, hlavně díky jeho neotřelému a originálnímu designu. Pohledy všech vašich návštěv se okamžitě stočí k vašemu televiznímu stolku a budou vám ho tiše závidět. Pasto je vyrobená z divokého dubu a má také dvě zajímavě tvarované niky. Nechybí mu rovněž dvě zásuvky, které vám budou skvěle sloužit např. na odkládání časopisů či ovladačů k vaší televizi.

TV stolek Plata

Rohový TV stolek Plata skvěle zapadne do vašeho interiéru. Díky svému úžasnému tvaru nebude zabírat příliš místa a bude to vypadat jako by byl součástí vašeho interiéru odjakživa. Nechybí mu také prostorná niky, která vám tak zajistí další odkládací prostor. Celý TV stolek je vyrobený z divokého dubu, tím pádem bude uspokojeva vaše touha po přírodě a přírodním materiálům.