Stoly

Jídelní stůl má v moderním interieru výsadní postavení. Je to místo kde se rádi pravidelně setkáváme s rodinou a přáteli. Tvoří prostor a atmosféru která nás spojuje. Jídelní stůl z masivu je přirozeným středem každé domácnosti. Předností jídelního stolu z masivu je, že je vyrobený z kvalitního dubového dřeva a díky tomu je jedinečný, stabilní a odolný. Jídelní stůl z masivu navrhujeme do současných moderních interiérů, kde využíváme krásy masivního dubu v kombinaci s kovem. Originální tvary kovových podnoží a tradiční design masivního dubu vytváří nádherný kontrast.Jídelní stůl Apurito

Jídelní stůl Apurito se okamžitě stane dokonalým středobodem vašeho interiéru. Jeho kovové podnože symbolizují stabilitu a jemný půvab. Vše je doplněno mimořádně pevným dubovým dřevem a chráněno Osmo olejem (na bázi olejů a vosků). Pro vás co nevíte, tak se jedná o přírodní, zdravotně nezávadný nátěr šetrný k životnímu prostředí. Proto je zaručeně jisté, že získáte jídelní stůl, na který se budete moct vždy spolehnout a užít si u něj příjemně strávené chvíle se svou rodinou a přáteli.

Jídelní stůl Diego

Velký jídelní stůl Diego určitě splní svůj účel a nabízí široký prostor pro celou vaši rodinu. Deska z masivního dubu bude vynikat ve vaší jídelně a naplní ji elegancí i domácí pohodou. Černě lakovaná kovová podnož ve tvaru "O" umocní celkový dojem stolu.
Vytvořte si webové stránky zdarma!