Lavice

Jídelní lavice se díky novým trendům vrací zase zpátky do našich jídelen. Můžete si vybrat z různých variant a designu, tak aby se hodily do Vašeho interiéru. Výhodou jídelních lavic je, že zabírají méně prostoru než židle pro stejný počet lidí. Lavice si můžete pořídit jak do malých jídelen, tak do velkých prostorných místností.


Lavice Barinas

Pokud hledáte spolehlivost a stabilitu je pro vás lavice Barinas tou pravou volbou. Na první pohled vás jistě zaujme svou jednoduchou a pevnou konstrukcí celou vyrobenou z dubového dřeva. Povrch je poctivě upraven ručně Osmo olejem (na bázi olejů a vosků). Jedná se o přírodní, zdravotně nezávadný nátěr šetrný k životnímu prostředí. Právě proto se bude skvěle hodit do každého vašeho interiéru.

Lavice Toribio

Jako první co vás na lavici Toribio upoutá je její bytelné kovové podloží, které vytváří báječný kontrast s pevnou deskou vyrobenou celou z dubového dřeva. Toto ojedinělé spojení ve vás okamžitě vyvolá pocit, že tento kus nábytku je něco výjimečného. Vrchní dubová deska je ručně ošetřena Osmo olejem (na bázi olejů a vosků). Jedná se o přírodní, zdravotně nezávadný nátěr šetrný k životnímu prostředí.

Lavice Tame

Lavice Tame symbolizuje jedno slovo - elegance. Ale nemusíte se bát, i když na to nevypadá je stále velmi pevná a můžete se na ni kdydoliv spolehnout.Toto atypické umělecké dílo se zároveň bude skvěle hodit do vašeho interiéru. Není nic lepšího než ladné kovové podloží spolu se silnou dřevěnou deskou vyrobenou z divokého dubu, která je současně ručně ošetřena Osmo olejem (na bázi olujů a vosků). Nesmíme také zapomenout zmínit, že se jedná o přírodní, zdravotně nezávadný nátěr šetrný k životnímu prostředí.

Lavice Lorica

Pokud nevíte jistě, co hledáte, tak je to jistě stabilita na čtyřech pevných nohách lavice Lorica, která vás nikdy nezklame a skvěle zapadne do vaší domácnosti. Důvod proč se na ní můžete vždy spolehnout je ten, že je celá vyrobená z mimořádně odolného dubového dřeva a její povrch je ručně ošetřen Osmo olejem (na bázi olejů a vosků). Pro ty z vás co nevědí, jedná se o přírodní, zdravotně nezávadná nátěr šetrná k životnímu prostředí. A proto už nehledejte a kupte si lavici Lorica.
Vytvořte si webové stránky zdarma!