Konferenční stolky

Konferenční stolky z masivního dřeva Vám zůtulní Váš obývací pokoj. Můžete si vybrat z velkého množství variant designu, které se budou hodit do různých stylů interiéru. Předností našich konferenčních stolků z masivu je, že jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a díky tomu je nábytek jedinečný, stabilní a odolný. Konferenční stolky z dubového masivu Vám zpříjemní chvíle strávené s Vašimi přáteli.


Konferenční stolek Pizarro

Máte-li slabost pro jednoduchý a nadčasový design je konferenční stolek Pizarro právě pro vás.
Skvěle odráží vaši lásku k přírodě a přírodním materiálům. Celý stolek je vyrobený z divokého dubu, který vydrží i
neočekávané situace. Konferenční stolek je rovněž vybavený dvěmi zásuvkami, které se otevřou při vašem pouhém dotyku. A nechybí mu také nika, která se úžasně hodí na odkládání např. časopisů nebo deskových her pro celou rodinu.

Konferenční stolek Tarima

Konferenční stolek Tarima ztělesňuje jednoduchost a stabilitu. Při umisťování tohoto konferenčního stolku do vašeho interiéru se vaší fantazii meze nekladou. Záleží pouze na vás jestli tyto dva konferenční stolky necháte, aby tvořily jeden, anebo je postavíte vedle sebe, aby tvořily dva, či přijdete jestě na lepší rozložení ve vašem interiéru. Tak či tak bude konferenční stolek vytvářet čistou a uklidňující atmosféru. Menší ze dvou stolků má také poličku, která se pro vás jistě stane užitečným úložným prostorem.

Konferenční stolek Frontino

Konferenční stolek Frontino vyniká svým minimalistickým designem, ale stále přesto masivní konstrukcí. Vaše láska k přírodě najde mmožnost se vyřádit v podobě tohoto krásného masivního uměleckého díla. Celý konferenčíní stolek je vyroben z divokého dubu a chráněn přírodním olejem. Křičí z něho jak stabilita tak volnost a svoboda. Proto by právě konferenční stolek Frontino neměl chybět u vás doma.

Konferenční stolek Guanare

Spojení masivní dubové desky a elegantní kovové konstrukce to je konferenční stolek Guanare. Tato jedinečná kombinace najde své umístění v každé vašem interiéru. Nic neumí navodit atmosféru klidného a útulného domova tak skvěle, jako konferenční stolek Guanare. Tento stolek je dost silný a stabilní, aby pro vás byl první volbou při odkládání všemožného domácího vybavení. Buďte si jistí, že každá vaše návštěva na vás díky němu bude vrhat závistivémi pohledy.
Vytvořte si webové stránky zdarma!